Contactgegevens

Heb je een vraag over je buurt of wijk, wil je je opgeven als vrijwilliger of wil je een van onze medewerkers spreken? Neem gerust contact op:

 

Bolsward en omgeving:

Leanne van Balen: 06-13 32 43 55, l.vanbalen@sociaalcollectiefswf.nl

Margriet Groenveld: 06-11 77 79 30, m.groenveld@sociaalcollectiefswf.nl

Marieke Schroor: 06-25 71 70 93, m.schroor@sociaalcollectiefswf.nl

 

Buitengebied/IJsselmeerkust:

Sabine Mozes: 06-46 08 52 36, s.mozes@sociaalcollectiefswf.nl

Gerda Muller: 06-25 71 71 56, g.muller@sociaalcollectiefswf.nl

Eva Sanchez: 06-12 43 34 17, e.sanchez@sociaalcollectiefswf.nl

 

Sneek:

Barbara Wijbenga: 06-52 79 06 30, b.wijbenga@sociaalcollectiefswf.nl

Doortje Adema: 06-11 60 79 02, d.adema@sociaalcollectiefswf.nl

Jelle de Jager: 06-11 77 79 84, j.dejager@sociaalcollectiefswf.nl

Frouke Lolkema: 06-25 75 59 02, f.lolkema@sociaalcollectiefswf.nl

Foke Prins: 06-11 77 79 36, f.prins@sociaalcollectiefswf.nl 

Rosa de Weerd: 06-25 75 59 34, r.deweerd@sociaalcollectiefswf.nl

 

MDT-Divers:

Mireille Muller: 06-46936085, m.muller@sociaalcollectiefswf.nl

 

Projectleider Gezond ouder worden en Sosjaal en sun:

Trees Flapper: 06 53492920, t.flapper@sociaalcollectiefswf.nl

 

Sociaal Raadsvrouw:

Marjo Huisman: 06-25717037, m.huisman@sociaalcollectiefswf.nl

 

Stipepunten:

Mirjam Beuker: 06-12 34 35 41, m.beuker@sociaalcollectiefswf.nl

Kijk voor meer informatie over de Stipepunten ook op www.stipepunt.nl

 

Dag & Doen en Buurtbemiddeling:

Jetske Albada-Leijenaar: 06-25 71 71 71, j.albada@sociaalcollectiefswf.nl 

 

Dementievriendelijk Súdwest-Fryslân:

Gerda Muller: 06-25 71 71 56, g.muller@sociaalcollectiefswf.nl

 

Directie:

Jannie de Vries (directeur): 06-11 77 79 63, j.devries@sociaalcollectiefswf.nl

 

Management assistent:

Bertina Hoomans-Hiemstra: 06-21 18 77 68, b.hiemstra@sociaalcollectiefswf.nl

© Stichting Sociaal Collectief