Contactgegevens

Heb je een vraag over je buurt of wijk, wil je je opgeven als vrijwilliger of wil je een van onze medewerkers spreken? Neem gerust contact op:

Bolsward:
Jos van Oostrum: 06-25 71 70 93, j.vanoostrum@sociaalcollectiefswf.nl

Margriet Groenveld: 06-11 77 79 30, m.groenveld@sociaalcollectiefswf.nl

Buitengebied/IJsselmeerkust:
Sabine Mozes: 06-46 08 52 36, s.mozes@sociaalcollectiefswf.nl

Gerda Muller: 06-25 71 71 56, g.muller@sociaalcollectiefswf.nl

Sneek:
Barbara Wijbenga: 06-52 79 06 30, b.wijbenga@sociaalcollectiefswf.nl

Doortje Adema: 06-11 60 79 02, d.adema@sociaalcollectiefswf.nl

Mirjam Krop: 06-13 32 43 55,  m.krop@sociaalcollectiefswf.nl

Jelle de Jager: 06-11 77 79 84, j.dejager@sociaalcollectiefswf.nl

Stipepunten:
Tina Smits – Kraai: t.kraai@sociaalcollectiefswf.nl

Kijk voor meer informatie over de Stipepunten ook op www.voorelkaardoen.nl

Directie:
Jannie de Vries (directeur): 06-11 77 79 63, j.devries@sociaalcollectiefswf.nl

Management assistent:
Bertina Hoomans-Hiemstra: 06-21 18 77 68, b.hiemstra@sociaalcollectiefswf.nl

 

 

 

 

 

© Stichting Sociaal Collectief